| catzelushdeplush a întrebat:

TPU am o problema. De cateva zile mi-am schimbat windowsul deorece am avut o mica problema la el. Acum vreau sa ascult muzica pe youtube dar nu ma lasa deoarece imi spune ceva de genu "you need to upgrade your adobe flash player to watch this video, download it from adobe" si am dat click acolo dar nu pot sa rezolv nimic fiindca mi se incarca doar pana la 50%. Nu stiu ce sa fac... daca ma puteti ajuta? Plis
Funda

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nuştiu ce pagină ţi se deschide, dar încearcă să îl descarci şi de aici http://get.adobe.com/flashplayer/
Dacă tot nu merge, încearcă să-l descarci de pe alt browser, sau roagă pe cineva să ţi-l trimită pe mess.