| wildangel77 a întrebat:

De ce nu se arunca gunoiul in foc?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Pentru că ar lua foc soba.
Pe curând!

| LolaLollita a răspuns:

Poate contine tuburi sub presiune.

| PickUp a răspuns:

Pentru a nu polua natura dar de obicei gunoiul pe care il aruncam noi va fi ars de altcinevahappy Dar pe vremurile astea noi reciclam pentru ca la unele gunoaie se mai scot si niste banihappy Funda Plz

| PiTbuLuL a răspuns:

De obicei pentru a nu polua dar trebuie aruncat pentru ca nu vom putea face de fiecare data o groapa de gunoi+ ca atunci cand ploaie si sufla vantul el se imprastie peste ori il cotrobaie caini.
SALL! BAftaahappy

| OtipaOarecare a răspuns:

Mai sunt oameni care il arunca si in foc sau ii dau foc afaralaughingGunoiul nu trebuie aruncat in foc deoarece trebuie sa fie reciclat, de asta exista si locuri diferite de pus gunoiul(doar pentru hartii, doar pentru plastic, etc). Nici eu nu prea inteleg chestia asta dar...ma rog.

| Goguryeo a răspuns:

Pentru a nu polua natura.

happy

| wildangel77 explică:

Altceva? de obicei am in vedere, traditie?