| Pisi007 a întrebat:

De ce sa urmezi studii superioare?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca vei avea mai multe oportunitati decat un om fara studii superioare.

| DavidoffUser a răspuns:

Pisi007 cu dublu 7, de ce sa nu?
Salariu mai mare, mai multe oportunitati "dah munca " etc.

| cevdet a răspuns:

Doar pentru o hirtie numita "diploma". Daca nu esti bun in ceea ce faci, degeaba o ai.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Si eu sunt curios laughing

| r1z2an a răspuns:

Ca sa mai creasca numarul de someri.

| Sunny111 a răspuns:

Sunt multe motive sa incepi studii superioare.Insa,daca esti genul de persoana care este distrata usor, nu-ti sugerez.
Acum depinde si de meseria pe care vrei sa o practici pe viitor. daca ai facut un liceu teoretic si ai iesit cu o medie buna, ar fi benefic sa continui cu o facultate.