| TaZManik a întrebat:

De curand am achizitionat un Ford K a din 2004, iar claxonul nu functioneaza as dori sa stiu unde se aflaa clexonul de la acest vehicul si daca se poate repara ceva la el?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

De unde stii ca nu functioneaza daca nu stii unde e? Ar trebui sa se repare, probabil ori e vreun fir rupt, vreun contact desfacut ori blocat, cel mai sigur incearca la un service, nu incerca sa-ti bagi tu surubelnita-n el sa-l repari, sperand ca ei stiu si unde se afla acel claxon happy