| Joker3134 a întrebat:

De obicei ca pompier sau politist te repartizează in judetul tau?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! In alt judet, macar primii ani, pana capeti experienta si te vad cum te acomodezi in deplasare.

| DeathIncarnate a răspuns:

Nu chiar, depinde de pile daca ai.

| gogu220 a răspuns:

De obicei după ce termini una dintre aceste şcoli există o lista cu posturile libere din toată ţara. Iar acum în funţie de nota obţinută la absolvire îţi vine randul sa iţi alegi postul. Normal că vei alege unul cat mai aproape de casă.