| ClaudiuBrasov a întrebat:

De unde pot cumpara ieftin un cort de 3 persoane minim? Nu neaparat din Romania(am cautat deja pe okazii) ci si de pe site-uri straine.Mersi!

Răspuns Câştigător
| johny92 a răspuns:

Cauta pe eBay.

1 răspuns:
| Tzuna a răspuns:

De ce ti neaparat de pe net. du-te la metro, selgros sau la magazine de vanatoare sau de pescuit si au corturi, is ieftine, eu acum 3 luni mi-am cumparat din carfur unu de 4 persoane cu 220 leihappy si ii bun, rezistent la apa, nu trece apa prin el...merita sa incerci si la magazine nu neaparat nethappy