| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca programe care nu necesita instalare. cel mai bun si cel mai rapid raspuns primeste funda si vothee hee

9 răspunsuri:
| IceBall a răspuns:

Ce fel de programe?
Ca exemplu eu pot spune: SubtitleWorkshop4 (care nu necesita instalarea)
Dar pe tine poate te intereseaza ceva de modificat poze, melodii, video, etc.

| robertrobita a răspuns (pentru IceBall):

Toate programele posibile(tot ce sti)

| IceBall a răspuns:

Programe portable este un runner care nu necesita instalare, doar dezarhivare si rularea programului printr-un singur click
Sunt foarte multe programe, care nu necesita instalare(portable)
Am facut eu aici o lista mica: http://j.gs/aON
Si le poti descarca de aici: http://j.gs/aOQ

| robertrobita a răspuns (pentru IceBall):

Daca imi spui cum sa le descarc iti dau funda si votul

| robertrobita a răspuns (pentru IceBall):

Daca imi spui cum sa le descarc iti dau funda

| robertrobita a răspuns (pentru IceBall):

Daca imi spui cum sa le descarc esti tare

| IceBall a răspuns (pentru robertrobita):

Da iti spun, iti voi trimite mesaj privat cu detalii.

| IceBall a răspuns (pentru robertrobita):

Salut, statusul meu nu imi permite sa trimit mesaje private. Si aici nu pot spune. Dar daca vrei putem vb pe un xat"

| robertrobita a răspuns (pentru IceBall):

Trimite la adresa de mail maryo_gabriel@yahoo.com