| zbg090194 a întrebat:

De vreo două zile, după ce se face Log on la Windows, mi se deschide automat browser-ul prestabilit pe adresa unui blog! Am verificat Home Page-ul la toate cele 5 browsere pe care le am... însă la toate este același Home Page pe care l-am lăsat: Google!
Am încercat să șterg cookie-urile, am dat Log off, am dat iar Log on dar peste cateva secunde de la deschidere iar se deschide respectiva pagină. Are cineva o idee despre cum aș putea să rezolv și eu această problemă?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Start\toate programele\pornire sau startup\stergi tot ce se afla acolo, apoi run\msconfig\startup si debifezi pagina care se deschide la pornire (daca se afla acolo)\apply\ restart.Scanat cu antispyware acesta il detecteaza si-l poti inlatura.

1 răspuns:
| zbg090194 explică:

De detectat a detectat, dar ma pune sa cumpar licenta! si nu am bani de licente... mai vreai si 40 $