| anonim_4396 a întrebat:

Dece nu imi merge sunetul? se aude foarte foarte incet doar daca stau langa boxa cu urechea,am instalat driver-ul, toate volumele sunt date la maxim.Dau funda la cel care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Vezi daca nu e ros sau nu face scurt pe undeva firul. Mie mi l-a ros odata pisica si nu mergea decat cand facea contact, a trebuit sa-l tai si sa-l lipesc la loc...

| Drego123 a răspuns:

Nu e asta am incercat sa conectez boxele la mp 4 si mergeau bine