| FriendsShow a întrebat:

De 2 zile nu imi mai merge sunetul ...de fapt este ffffffffff ffffffffff incet se aude. abia auzi daca iti pui urechea langa boxa. aproape nu auzi deloc si am intrat la volume control si era la maxim.in dreptul fiecaruia era la maxim la volume control. wave SW Synth etc, iar la center imi scria complex am dat aoclo si acolo scria:Aceste setari modifica modul in care sunetele sunt auzite.pentru mai multe detalii vezi documentatia pentru componentele hardware si cand vreau tot aici sa dau sunetul mai tare nu pot ca e asa cu gri su nu pot da nici mai incet nici mai tare... daca stie cineva ce au boxele mele/dinamo_e_pe_1

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Vezi poate ai incurcat firele poate ai bagat firul de la casti in locul boxelor:d