| brokxy a întrebat:

Deci am o intrebare.Desi suntem in 2016 eu nu pot tine legatura cu iubitul meu de la distanta. sad I-a cazut internetul de o sptamana sau nu stiu ce are. oricum nu il pot suna/nu ma poate suna pentru ca am probleme cu telefonul (e complicat).Si ma intrebam sa ii trimit o scrisore.Stiu ca e vechi.Dar cu altceva nu pot sa iau legatura cu el.Deci doar la intrebarea urmatoare vreau sa raspundeti: Cat ar costa sa trimit o scrisoare in America? laughing Vorbesc foarte serios.As vrea doar sa ii spun ca imi e dor de el...

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu face iubitul cat dai la transport. laughing

| untu a răspuns:

Intreaba asta la posta sau vezi la www.posta-romana.ro/tarife.html!

| TudyCFR a răspuns:

Te costa foarte mult din cate stiu eu transportul este undeva la vreo 20-30 de dolari.