| melyyy a întrebat:

Deci...am trimis o cerere de prietenie pe facebook, cum pot stii cand nu a acceptat-o? imi trimit astia vreun mesaj ceva in care sa confirme acest lucru? funda love struck!

Răspuns Câştigător
| AndrutzzaS a răspuns:

Daca te-a acceptat primesti o notificare pe profil, de asemenea primesti si un mail.

3 răspunsuri:
| piedone1988 a răspuns:

Sau mai exista o varianta in care cererea este ignorata sau neobservata si nu primesti niciun mesaj.

| Lorya a răspuns:

Da iti trimit un mail si iti spune daca ti-a acceptat cererea sau nu. Fundoi? Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. scuzy