| Digital112 a întrebat:

Deci de vineri raspund la intrebari ba chiar am facut si 6 funde si nu imi cresc raspunsurile imi ramane 510 de vineri ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poti face nimic. Este o defectiune a programului TPU, care nu a mai facut actualizarea punctajului de vreo 4 zile, se pare ca la toti utilizatorii este la fel. Nu este pentru prima data, anul trecut a tinut peste o saptamana, pana a fost reparat. Sa speram ca o sa reintre in normal cat mai repede. Nu-ti face probleme, nu se pierde nimic. Numai bine!

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

E o defectune a site-ului. Se va remedia in cateva zile. Se intampla la toti.
Funda?happy

| Digital112 explică:

Vi se pare ca nu am fost activ sau ca nu am luat funde? in ultimele 4 zile? ba chiar am luat si 80-100 de voturi amuzante

| anutzica001 a răspuns:

Serios eu vad ca ai 45 de fundite si 48 359 de puncte nu vad care ar fi problema

| andraaa01 a răspuns:

Buna. Degeaba ai fost tu activ daca nu te-au rasplatit cei pe care i-ai ajutat. De exemplu daca iti dadea careva o fundita, automat iti cresteau punctele, sau daca iti bifa careva una sau mai multe din grija de sub raspunsul tau (inteligent, stupid, folositor, nefolositor, amuzant) si atunci iti cresteau punctele, sau mai exista o optiune: sa iti dea o nota intrebarii tale. Sper ca te-am putut lamuri. Pupici si sopr la adunat de puncte.