| amc a întrebat:

Deci helphappy
Trebuie sa fac o chestie la TIC cu niste ecuatii bla bla in word cu microsoft equation.Nam programu asastraight face
am incercat prin control panel, add or remove programs/microsoft office 2003-change, am selectat primul buton, next, choose advanced.../update/office tools/equation editor/update, iar apoi aici e problema.Imi pare o chestie si acolo cand dau ok imi zice ca partea C/documnet/... nu a fost gasita
ce pot sa fac?
Funda pentru rasp corect!

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Off te chinui prea mult. Instaleaza inca odata office. Lasa-l sa se instaleze el adica nu da custom. Si dupa iti faci singur treaba cu ecuatiile. Unde adaugi si simbolurile acolo ai si functii si cum sa scrii cu radical si altele. Asa mi-aduc aminte la 2003. Cauta pe suportoffice.com. Asa era parca site-ul. Acolo afli multe detalii.