| T0X1kSkuLL a întrebat:

Deci locasul(gaura) din fata de la unitate unde bag castile nu prea mai functioneaza. Adica bag castile si trebuie sa misc de mufa de la casti sa se auda bine,(se aude ca din borcan daca nu misc) inainte functiona dar acum nu, nu sunt castile de vine, le-am incercat la telefon si merg.Deci trebuie sa tin tras in sus sau in jos de mufa sa se auda bine, si trebuie sa tin incontinuu tras.Deci ce sa fac? Deci m-am gandit ca de vina este gaura de la unitate. Poate fi schimbata? Cea din fata este cea despre care vorbim.

1 răspuns:
| Marcian007 a răspuns:

Bună! Vezi că poţi să mai bagi mufa de la căşti si la spatele unităţii....acolo unde-s conectate boxele...scoţi boxele si conectezi căştile si o să vezi ca se aude perfect! Bafta!