| gascaaa a întrebat:

Deci mi-am bagat optiunea aia cu Net mail de la orange si am 150 MB trafic national de internet cam cat inseamna aia? si mai am o problema imi apare sus in dreapta " E" tot timpu si daca nu utilizez internetul...cum il scot?

Răspuns Câştigător
| KoreaJapan a răspuns:

Ti-l dezactivezi. Si daca nu sti cat sun 150 de MB... Uite, de ex, eu consum 15 pe zi, fiindca nu stau prea mult pe tel. Daca descarci muzica si poze, se cons mai repede

3 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Adica dupa ce consumi cei 150 MB nu mai poti folosi internetul. Ai trafic limitat cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut mai demult nu stiu ce abonament la Orange dupa ce mi se termina limita de trafic imi lua cativa dolari in cateva minute. Retelele de telefonie sunt la fel de infecte ca si bancile.

| Mardalie_Paul_Claudiu_1980 a răspuns:

,, E" respectiv vine de la EDGE.Iti indica in ce fel de zona de acoperire te afli. Daca iti apare 3g inseamna ca te conectezi la internet printr-o viteza superioara. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.