| Anca2999 a întrebat:

Deci sa va zic laughing de cateva zile ( max. o sapt ) merge si se incarca greu laptopul..mai bine spus netul ca in rest se misca brici. ce as putea sa fac..se incarca paginile de net greu se mai si blocheaza. filmele se blocheaza din 5 in 5 secunde. sad Funda.
P.S : L-am defragmentat ma gandeam ca merge.dar nimic

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Scaneaza cu un antirus sa vezi daca ai vreun virus, daca nu ai inseamna ca are ceva netul de merge greu(nu incerca tutoriale de pe youtube ca sa-ti faci netu mai rapid, ti-l faci praf de tot)

| Anca2999 explică (pentru IonutGaby):

L-am scanat..si am gasit un singur obiect (virusat ) l-am sters imediat.laughing si tot degeaba