| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile toate browserele pe care le folosesc se incarca greu. Unele pagini mi le incarca, altele nu si netul, culmea cica merge struna! Laptopul pe care il am nu e incarcat deci nu vad de la ce e problema! Am scanat cam tot cu antivirusul si nu mi-a gasit nimic suspect. Vreo parere?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E windows=> calitate proastă la preț exorbitant(sau furat că suntem în România, țara hoților cibernetici). Poate fi numai Windows cu un singur program instalat dacă nu e întreținut cum trebuie și optimizat(că mere și așa sau să meargă aia contează). Optimizează sistemul curăță-l defragmentează-i hard discul și apoi totul va funcționa cum trebuie, asta în cazul în care ai Windows original nu contrafăcut de pe serveru ăla unde totî vreți invitații. Dacă e de acolo te costă 30 de lei optimizarea de sistem și 40 de lei săîți repar hard discul distrus de malware-ul conținut de Windows și poate și aplicațiile ce provin tot de acolo.Succes

| Wildwlves a răspuns (pentru DeyCj):

Stiu, ma mir doar ca pana acum nu a mai facut figurile astea

1 răspuns: