| xDoMo a întrebat:

Deci sunt baiat am parul scurt si cica mi-am facut si eu frezabig grin folosesc un fixativ nivea gloss. de putere 4 extra strong si cand ma pieptan imi cade parul excesiv zic eu 20-30 de fire la o pieptanare si cand imi bag mana in par vreo 10 fire. in fiecare dimineata ma dau cu el ..de ce imi cade parul? ma dau prea des? prea mult? astept niste parerihappy funda.

Răspuns Câştigător
| StefanCristi55 a răspuns:

Ee posibil sa incepi sa chelesti laughing Ar trebui sa folosesti mai putin fixativ si nu de putere 4 extra strong, ci unul mai slab.Parul se recupereaza in timp, la varsta ta

4 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, folosti cam mult fixativ

| KazNNNeT a răspuns:

Daca iti mai faci mult freza ramai chelwinking
Forma parului tau este data de sulf, care este ca un elastic, cand il indrepti il fortezi, daca tu il fortezi mult acel sulf va disparea si nu o sa iti mai creasca parul.
Iti recomand sa folosesti un sampon simplu nivea de ex. si sa numai dai niciodata cu fixativ sau sa il indrepti.
Bafta

| Exorcist a răspuns:

Mda, imi place ca ti-ai pus poza cu Brad Pitt rolling on the floor
In legatura cu intrebarea, folosesti prea mult

| YahooStyle a răspuns:

Hmm....Ar trebui sa nu mai folosesti atat de des, atat de mult, si in 4extra foloseste ceva mai slabut.
PS:Iti recomand sa faci o pauza pentru ca parul tau sa poata sa creasca.
Funda?