| mihaab a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar o pereche de casti cu microfon pentru unitatea de la calculator. Va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa scrie pe cutie ca sa se auda foarte tare?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| m2704 a răspuns:

Ideea e ca cu cat sunt mai mari castile cu atat se aud mai tare pentru ca si difuzoarele sunt mai mari.

Răspuns utilizator avertizat
| palaghianu a răspuns (pentru mihaab):

Uite aici un comparator in care gasesti cele mai bune preturi. Mai gasesti si prin Altex, Flanco, MG dar aici sunt cele mai ieftine. O investitie marisoara dar foarte buna. http://www.compari.ro/microfoane-si-casti-c3109/pioneer/