| georgianasiiulia a întrebat:

Spuneti-mi o pereche de casti in jur de 70 de lei care sa se auda bine si sa aiba microfon sau daca vreti spuneti-mi si un microfon de 70 de lei happy

Răspuns Câştigător
| RoxanaY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/

Iti alegi ce pereche de casti vrei. Au si microfon. Pretul variaza de la 28 de lei pana la 1452 de lei. In stanga sus gasesti: "Sorteaza dupa". Iti recomand sa sortezi dupa "Pret crescator" ca-ti spune toate castile de la cel mai mic pret pana la cel mai mare pret.

Sper ca te-am ajutat! Funda?