| EUSIATIT a întrebat:

Doresc un sfat /cum ar trebui sa se imbrace un baiat la banchet... blugi. pantaloni. pantofi. camasa... etc va rog doresc preri sfaturi.pentru ca sunt mai in virsta si nu mai stiu ce si cum se,, poarta la astfel de evenimente [yineresti] e valabil si pentru fete cum ar dori sa fie partenerul care o insoteste la banchet [imbracat ]

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

O tinuta eleganta si confortabila poate fi si aceea cu blugi, o camasa, o incaltaminte adecvata(pantofi) pentru blugi, ca doar nu iti vei lua adidasiihee heeAsa as prefera un barbat langa minebig grin

5 răspunsuri:
| EUSIATIT explică:

Specific la un bnchet de sfirsit de liceu. vreau sfaturi. incaltaminte imbracat,, hai fetelor

| Lya a răspuns:

Pai.
big grin
cu blugi si o camasa roz sau mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma depinde; la noi la banchetul de terminare a facultatii majoritatea au venit in costum si asa mi se pare normalhappy

| Emma2313 a răspuns:

Pai mie un mi-ar placea ca baiatul respectiv sa poarte costum de orice culoare negru, crem si o camasa cu cravata.ca incaltaminte poate purta ce i place lui dar NU pantofi cu varf lung (chestile alea sunt asa naspa)

| Diancik a răspuns:

Ar fi mai bine sa iti ei un costum.