| EUSIATIT a întrebat:

Dragii mei experti si ceilalti care sunteti pe site nu v ati saturat de teme pentru scoala, sincer nu mi mai vine sa citesc asemenea,,, ...si nu7 sunt singura care am rugat sa nu mai dati temele pe site .va rugam frumos; bossy.' merci

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Citesc întrebarea şi merg la următoarea pentru a putea răspunde.
TPU-ul nu este o "şcoală" online, asta nu înţeleg ei. Le va şterge Raluca în momentul când va da de ele.
A, şi încă ceva, vina le aparţin şi celor care au "moderare de continut" care le aprobă.
Eu le resping.
Cel mai bine cum le prindem întrebările să le raportăm Ralucăi, ne vom mişca mai repede cu aplanarea acestei situaţii care tot persistă!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Dragosgan a răspuns:

Dragi, colegi.Ar trebui sa facem ceva in privinta asta.Si ca sa va anunt din timp, eu voi raporta pe cei care vor sa le rezolvam temele, dar si celor care le rasppund acestora.Au fost destul avertizatii.Trebuie loate masuri.

| adsfsf a răspuns:

E greu sa-ti folosesti creierul in ziua de astazi.

| adsfsf a răspuns:

Daca te duci in sectiunea "COMUNITATE" si dai la "Utilizatori suspendati" poti vedea ca majoritatea sunt suspendati din cauza rezolvarii temelor pe site.

http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/