| WeeD a întrebat:

Dupa parerea voastra care telefon este mai bun Sonny Ericsson k810i sau Sonny Ericsson j10i2?
De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson J10i2 este,cu siguranta mai rezistent,deoarece joystick-urile sunt foarte pretentioase(la un moment dat nu mai functioneaza la fel de bine)si pot aparea, de asemenea, probleme cu capacelul de la camera.In plus, calitatea imaginii va fi mai buna(Sony ericsson j10i2 are 5 mp, pe cand Sony ericsson k810i are 3, 2).In schimb, nici Sony Ericsson K810i nu e rau deloc.