| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca fumatorilor le miroase transpiratia mai urat? Mai patrunzator?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si sotul meu fumeaza (5-6 tigari pe zi). Problema cu transpiratia urat mirositoare tine de igiena fiecaruia si nu din cauza fumatului.

| fryekid a răspuns:

@ gigel, avem si noi unu in scoala care pute, dar sa nu crezi ca i-am zis noi, ba vezi ca puti :O
Deci sa nu te astepti sa iti zica careva ca puti, trebuie sa iti dai tu seama happy

| danut a răspuns:

Transpiratia tine de igiena dar gura orice ai face, pute rau de la tigari.

| FearNoEvil a răspuns:

Sincer nu cred ca mirosul transpiratiei tine de faptul ca esti fumator sau nu, ci mai mult de igiena personala. Si da, sunt fumator si pana acum nu s-a plans nimeni ca as mirosi urat (adica a transpiratie).
Transpiratia urat mirositoare poate avea si alte cauze (medicale), cum ar fi unele disfunctii endocrine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Evident.Nu numai transpiratia ci si hainele. Poti recunoaste un fumator foarte usor. Dupa hainele mirositoare(a fum de tigara), gura, parul se mai imbacseste cateodata, cateodata si fata(rareori), transpiratia etc.Pacat de cei care fumeaza ca isi distrug plamanii.

Răspuns utilizator avertizat