| anonim_4396 a întrebat:

E ciudat sa te dai cu Penny boardul la 15 ani? laughing
As vrea sa ma dau dar ma simt ciudat având in vedere ca mulți spun ca Penny board-ul e pentru copii.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si tu la 15 ani esti adult?

| Werrich a răspuns:

La 15 ani nu ești copil? Am văzut că sunt bărbați in toată firea care merg cu trotineta electrica

| StrongHeart a răspuns (pentru Werrich):

Ai sa razi, am vazut care merg cu trotineta normala acum mai multi ani, am ras de am murit, om in toata firea.

| Werrich a răspuns (pentru StrongHeart):

Am vazut si bunici care mergeau pe trotineta simpla si isi puneau nepotii sa mearga pe jos laughing

| laSoledad a răspuns:

Nu iti mai trai viata in functie de ce crede lumea. Fa activitatile pe care vrei sa le faci si bucura-te de viata. Nu lasa gura lumii sa iti taie din avant si din bucurie. Sau altfel o sa ajungi pe la 30 de ani frustrat si mahnit ca ai urmat in viata pasii pe care i-a urmat toata lumea si ai ajuns intr-un loc in care nu voiai sa fii, ajungi sa nu te mai recunosti pe tine insuti, pentru ca te-ai schimbat exact asa cum au vrut ceilalti, ca sa le faci pe plac. Trezeste-te. Viata e in mainile tale, nu traiesti ca sa indeplinesti asteptarile si standardele celorlalti cu privire la propria ta persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da te mai cu Penny boardul acum la 15 ani. Lumea oricum vorbește. La 30 nu prea mai merge sa te dai. Dar la 15 ce are? Mergi afara și da te cu el și simte te bine. Eu am 21 și ma uit ma desene și mananc pufuleți.