| aleesiaa a întrebat:

E deschis maine, 30 noiembrie, la posta?

Răspuns Câştigător
| Dîrțu_Irina-Maria_2000 a răspuns:

Bucureşti, 28 noiembrie 2016 – Compania Naţională Poşta Română informează că în zilele de miercuri, 30 noiembrie, şi joi, 1 decembrie, toate oficiile poştale din mediul urban şi rural vor fi închise.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu.

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu, e zi libera

| Mirela78 a răspuns:

Programul de lucru al subunităților poștale este următorul:

- în data de 30 noiembrie 2016: toate subunitățile poștale din mediul urban și rural vor fi închise.

- în data de 1 decembrie 2016: toate subunitățile poștale din mediul urban și rural vor fi închise.

- în data de 2 decembrie 2016: program de lucru aferent zilei de sâmbătă.

- în data de 3 decembrie 2016: program normal de lucru aferent zilei de sâmbătă.