| andrei1121 a întrebat:

Elicopterele au ca combustibil kerosen ?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| meduzza a răspuns:

Tot ce zboara tongue

| andrei1121 explică:

Culmea de unde iau urna de maimuta ca n-am maimuta crying

| andrei1121 explică:

Nu nu am dar daca te intereseaza poate sasi cumpere unchiul meu care lucreaza in Italia si este dealer de Lamborgini

| mgtow a răspuns (pentru andrei1121):

Spune-i omului daca imi face rost de un enzo ferrari galben ii aduc un elicopter care crapa pamantul.

| andrei1121 explică (pentru mgtow):

Am spus Lamborgini nu Ferrari

| andrei1121 explică:

Mama dar ce o fi asa greu de crezut stiu nici eu nasi crede dar daca uni au norocu de a se naste cu bani gata ce e asa mare lucru de crezut de zici ca sunt mincinos daca vrei sati demonstrez ca nu mint cumpara o msina de la unchiumiu

| mgtow a răspuns (pentru andrei1121):

Eu am zis in gluma oricum. Oricum unchiutu stie ce tip de elicopter sa-si cumpere doar nu e extraterestru.

| andrei1121 explică (pentru mgtow):

Poate il vad maine cu o farfurie care se invarte laughinglaughing

| jokerboy a răspuns:

Da

| GMexpert a răspuns:

DA si daca te intereseaza daca dai foc la 1 l de kerosen focu ajunge la 5 m inaltime big grin Funda?

| Popa_AnDruta_1996 a răspuns:

Da are:*:XFunda:*