| lungu_4406 a întrebat:

Este adevarat ca daca in tari precum Spania, Germania, Franta etc. se mai si fura telefoane mobile, masini, mingi de fotbal si cei din aceste tari sa zicem nu stau sa te urmareasca sa te dea la stiri ca in Romania inseamna ca au bani mai multi ca in Romania si isi permit altele nu-i asa? Adica nu sunt probleme cu banii pentru majoritatea populatiei din aceste tari. ASTEPT PARERILE VOASTRE. VA ROG MULT AJUTATI-MA. DAU FUNDA + VOT.

1 răspuns:
| FoarteLetargic a răspuns:

Fiecare tara are stirile ei. Daca fura unu` o masina, stirea e data doar in tara respectiva. Sunt probleme cu banii si in aceste tari dar nu foarte grave. Nicaieri nu-i ca la noi.
Funda?happy