| RaVuL a întrebat:

Este adevarat ca daca spargi o bricheta si iti pui gazul de la bricheta pe mana si ii dai foc cu o alta bricheta gazul arde iar tu nu simti nimic?

Daca vreti sa dati raspunsuri aiurea va sugerez sa le tine-ti pentru voiwinking

4 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Este adevarat ca nu esti intreg la minte? cred ca este foarte adevaratwinking mult noroc in sinucidere thumbs up

| romeo29 a răspuns:

Eu am incercat si asa e.Incearca si tu. Succes.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Dapz.asa e. atata timp cat nu atingi parteea portocalie a flacariiwinking

| Nustiu_2606 a răspuns:

Da este adevarat, in schimb iti spun o metoda mult mai usoara...lasi gaz din bricheta in pumn(lasi pumnul deschis incat sa intre bricheta)deschizi pumnu si da-i foc tot cu bricheta aia...o sa iti placa la nebuneielaughing