| anonim_4396 a întrebat:

Este normal temperatura 65-70 cpu, gpu.Inteleg ca laptopul are Intel core i 7 si se incalzeste tare, dar cred ca se incalzeste prea tare.Am laptopul doar pe 5 zile deci nu are cum sa fie de praf.Ce ar trebui sa i fac sa nu se mai incaleasca.

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Se poate incalzi lejer pana la 90 de grade mai ales daca ruleaza multe aplicatii. la desktop e cu totul alta treaba

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Esti tu noob ca nu ma laud.Am vrut sa vad daca nu are ceva de la ventilator ca nu vreau sa ia foc ca la pc(o ajuns 110 c)

| Klaudiu214 a răspuns:

Stai linistit ca nu ia foclaughing asa se incalzeste el