| andreyy_8992 a întrebat:

Este un ceas REPLICA rezistent la apa? pentru ca vreau sa achizitionez un OMEGA Seamaster REPLICA si nu stiu daca este rezistent la apa...

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Nu prea cred ca are cum sa fie rezistent o replica la apa... replicile sunt de cele mai proasta calitate! si aici nu ma refer numai la ceasuri.

2 răspunsuri:
| cliviuv a răspuns:

Salut Andrei... Sunt foarte multe ceasuri in ziua de astazi, iti recomand sa cumperi de pe www.asreplica.ro dai simplu un telefon si te ajuta sa iti gasesti modelul. sunt si foarte amabili. Eu inainte sa cumpar am verificat contul de pe okazii si au 100% pozitive (370calificative). sper sa te fi ajutat.

| ceasurireplicadelux a răspuns:

Salut! ceasurile replica sunt de diferite calitati, in general cu cat sunt mai scumpe cu atat imita mai bine originalul...sa iti dau un exemplu o replica poate ajunge si la 500 euro
dar pe la 100-150 euro poti lua o replica ok si care este rezistent la apa
poti incerca de aici si nu ezita sa pui intrebari http://www.ceas.com.ro/