| hris12 a întrebat:

Eu am televiziune prin cablu de la rds&rcs si cu timpul tot incepe sa-mi blocheze canale zicandu-mi ca este blocat si nu stiu de ce si acum se blocheaza din ce in ce mai multe si nu pot sa ma mai uit la televizor ce sa fac? HELP!

1 răspuns:
| PяInCєSs a răspuns:

Unele nu sunt gratuite, te lasa doar un timp sa il vizonezi, poti sa incerci sa resetezi programele si poate sa mearga, asta daca ai aparat, intra in meniu la instalare, parola este 0000, dai instalare automata il lasi sa caute si dai salvare.