| MyShadow a întrebat:

Eu am un blog si ma ocup ficuri si pareri despre viata. Vreau sa am sponsori, insa nu stiu pe cine, cum sa fac rost de ei. As vrea ca rubrica mea de parere sa fie sponsorizata de ceva. Eu nu vreau bani, vreau ca lumea sa... e ciudat de explicat. Vreau si librarie, ca sa organizez concursuri.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Scrie bine, scrie constant, si cind ajungi macar la 500 de vizitatori unici zilnic, atunci sa te gindesti la ce zici mai sus. Nu ne dai si noua adresa? Ce ai tu la profil e forum, nu blog...

1 răspuns:
| vextix3 a răspuns:

Poti sa te alaturi forumului meu. Caut moderatori, caci inca il creez si este despre ficuri si anime.