| Amfitria a întrebat:

Eu folosesc google chrome, este chiar foarte bun, dar cand vreau sa ma uit la ceva ( videoclip/ film) sau sa ma joc ceva merge... dar merge cu intrerupere din secunda in secunda cate 10 secunde sau chiar mai mult, iar la jocuri nu se incarca.
DE CE?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Probleme cu banda Net, ai prea multe progr deschise ce intra pe net impreuna, si astfel filmele sau jocul nu mai au banda si pentru ele. Pune un firewall ca gestionar de intrari iesiri pe net, asa poti restrictiona tu ce iese pe net si va merge mai bine netul tau.
Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| 01rukia01 a răspuns:

Iti apare sus o banda galbena in care iti cere sa instalezi ultima versiune flash player?