| DDCC a întrebat:

Eu in vara trecuta am comandat un telefon de pe eMAG (mi-a inregistrat comanda o angajata de la eMAG prin telefon fiindca eu am inlocuit produsul cu unul comandat inainte) si mi-au ramas 50 de lei ca diferenta pe care ea mi-a zis ca ii pot folosi
cand voi comanda alt produs.
Intrebarea mea e daca mai sunt valabili si acum fiindca, cand vreau sa trimit o comanda nu imi scade 50 de lei din pretul final?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vor tine cont, da, ti se vor scade acei bani.Dar, aminteste-le sa nu uite.