| cantectrist a întrebat:

Eu mi-am facut abonamentul de internet mobil la Romtelecom pe doi ani. A trecut un an si nu sunt absolut deloc multumita de serviciul lor. Daca renunt la contract trebuie sa platesc o suma, in jur de 300 ron, as vrea sa stiu ce se intampla daca nu imi mai platesc deloc facturile?

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Memoriu catre ei - poate se remediaza problema daca nu au de gand sa vina - le dai clanta de la usa ha ha ha

| metrorex a răspuns:

Daca nu esti multumita de viteza, asta este partea a doua
in cazul in care nu functioneaza corespunzator, cel putin cum scrie in contract, atunci se poate rezilia fara etf, aceasta clauza este prevazuta si in contract, cand mai semnati, citi, chiar daca sunt multe pagini
iar daca nu platesti facturile, pe viitor va fi mai greu sa obtii un ab la orice companie de telecom