| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...cum pot sa renunt la un abonament de internet pe vodafone...inca nu s-au implinit cei doi ani...nu se indeplinesc conditiile din contract mai exact nu este acoperire 3G si mi s-a zis ca trebuie sa platesc in jur la 5 mil(vechi) daca renunt....am scapare sau trebuie sa platesc in continuare abonamentul?

2 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Poti scapa de abonament numai prin rezilierea contractului. Nu costa 5 mil, in jur de 2-3 milioane.

| antonius74 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. vroiam sa reziliez deoarece merge greu, cand vrea el etc., dar nu s-au scurs cei doi ani. La mine e mai grav, astia imi cer vreo 8 milioane sa scap de el, asa ca nu am de ales decat sa platesc in continuare pana se termina cei 2 ani straight face