| E7060026 a întrebat:

Eu mi-am pierdut telefonul mobil. ajutati-ma va rog cu niste sfaturi, cum as putea sa-l gasesc, daca eu stiu imeiu si numarul de telefon sunt la pachetul delfin la orangi, dar ei mie imi spun sa ma duc la politie sa scriu o cerere ca sa-l gasesc, dar eu as dori sa aflu daca este vreo posibilitate fara ca eu sa plec la politie, va rog din tot sufletul.

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

ADIO asta este din pacate raspunsul pentru tine.Nu iti mai face iluzii degeaba, chiar la politie daca apelezi(se implica doar in caz de jaf etc) nu ai prea multe sanse crede-ma.bafta si pe viitor fii mai atent(a).

| ndc a răspuns:

Du-te la politie, asta e demersul standard. Nu esti Sherlock Holmes din cate stiu eu, asa ca lasa politia sa se ocupe.

| gealatu1975gabriel a răspuns:

Pierdut pertofel cu acte pe numele gealatu emil gabriel. talon, permis, legitimatie munca, carte de identitate. ofer recompensa, 0762.401.185