| edydotmail a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a, si nu am inteles de nicaieri daca anul asta scolar (2010-2011) mai dam teza la istorie/geografie. Voi stiti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dianaღ a răspuns:

Da, anul asta se da teza la romana, mate si istorie sau geografie, la alegere...media la istorie/geografie se calculeaza la fel ca la mate si la romana.winking

8 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Da, dai teza la geografie/istorie.

| Angel_4453 a răspuns:

Da, teza obisnuita la geografie/istorie

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heii.
Nu se mai da teza la geografie/ istorie. Se da doar capacitatea la mate si romana. A 8-a e cea mai grea x_x

| laurash_9338 a răspuns:

Profa de geografie mi-a spus ca nu se stie sigur. Oricum tezele nu vor fi nationale, vor fi ca tezele de pana acum la romana si matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt clasa a8a si profa ne a spus ca sigur ne da teza la istorie sau geografie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu mai zicetzi.ca nu se stie sigur de exemplu noi nu o so mai dam eu sunt cls a7a.asa ca staty lin.nuva luati dupa orice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur ca o dam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o dam