| mirela01_4982 a întrebat:

Exista cumva Talking Tom Cat si pentru Samsung S5230, nu numai pentru IPhone? Dau fundita cui imi da link

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa ai un sistem de operare pentru a instala aplicatii, iar telefonul tau nu are niciun sistem de operare.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul tau nu are sistem de operare Android.Nu merge.

| pwp a răspuns:

Din pacate nu...

| EugenRomaniuc a răspuns:

Nu gasesti pentru acel tip de Samsung. Talking Tom Cat functioneaza pe iOS, Android si chiar si pe Symbian. Scuze dar ai nevoie de un tel cel putin cu Android happy

| ungurubulan24 a răspuns:

Exista si Talking Tom 2, poti sa le iei free de pe android market din telefon.

| Alexf13 a răspuns:

Si eu am Samsung S5230 si am cautat mult jocul asata dar am aflat ca nu este si pentru samsunS5230 si este doar pentri iphone ipad.

| mirela01_4982 explică (pentru Alexf13):

Si merge pe telefon Samsung star daca merge da-mi saitul ok