anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Exista fantome?

Răspuns Câştigător
| Anonim_5535 a răspuns:

Da exista eu cred in ele daca n-ar exista fantomele n-ar exista Iad si Rai, Dumnezeu si Satana
E ca si cum ai pune intrebarea:
Exista Dumnezeu?
Asa ma rog eu cred in fantome finca fantomele au primit inainte acest nume "suflete" acestora li se mai spune si suflete parasite finca dumnezeu nu lea primit in Rai
finca nu au facut fapte prea bune sau n-au avut inmormantare sau
Au fost lasate pe pamant pana vor fi sfintite locurile unde locuiesc ele acum
Puteti sa radeti asta cred eu!
Puteti sa va uitati si aici
www.lovendal.net/wp52/si-totusi-s-ar-parea-ca-fantomele-exista

61 răspunsuri:
| Around T.P.U :) a răspuns:

Aceasta intrebare a mai fost pusa pe TPU acum ceva timp unii au povestit intamplari paranormale iar altii sau speriat posibilitatea ca aceste spirite sa existe in zilele noastre este dovedita prin diferite detectoare uita-te pe discovery. ma uit des la aceste emisiuni ''fnomene stranii'' 'la 9 iar aici chiar par reale din toate punctele de vedere iti voi da cateva link-uri din site legate de aceasta intrebare si alte povestiri http://www.TPU.ro/cauta/?keyword=fantome http://www.TPU.ro/......m-si-acum/ sau aici iti vor povesti unele intaplari iar cel care a facut invocarea fantomelor ar fi mai bine sa cheme un preot
eu acum... am avut si eu cateva intamplari legate de tatal si bunica mea care sunt morti si de aceea este posibil sa inclin spre da sper sa gasesti raspunsul in povestirile lor mult succes

| andreeagocimangeorgiana a răspuns:

Nu exsta fantome ci diavoli iar ei fac toate astea! Exista! Jur asta mi s-a intamplat multe si o s-a va zic totul! Si in momentul de fata.Am fost cu verisorul meu in camera matusi noastre si eu m-am uitat intr-o vaza un cap si eu credeam ca e capul verisorului meu dra varul meu se misca si mama mai uitai odata si nu mai era si apoi am fugit.si multe dintre matusile mele sunt blestemate ...blestemele exista... si chiar nasu meu a vz unu il crestea bunica lui si nu l-am crezut dar l-am vz si el e studiez asa ceva exista.rugativa la Dumnezeu.eu studiez astea.big grin

Întrebări similare