| Anonim2938 a întrebat:

Exista picaturi care sa schimbe culoarea ochilor sau ceva de genul asta?big grin (din caprui in verzi)? dau fundita+vot

Răspuns Câştigător
| ღÐιαnαღ a răspuns:

Din cate a auzit exista... dar sunt f periculoasehappy adica din cauza lor poti si orbii. tu faci ce vrei, si asta se face cu injectare de culoare artificiala in ochi :o dc vrei sa-ti schimbi culoarea ta naturala? mai bine ramai asa cum esti, deoarece ar trebui sa iti schimbi si culoare la parhee hee deoarece pigmentul ochilor se asociaza cu culoarea parului... cum ar fi saten cu caprui sau blond cu albastri eu ti-am spus parerea mea. tu face ce vreibatting eyelashes

9 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Inca nu sa inventat asa ceva. Poti face asta cu lentile de contact.

| crmr a răspuns:

Nu exista inca dar poti incerca cu lentile de contact
funda?

| GabiiHaș a răspuns:

Nu.exista doar lentile de contact.

As vrea eu sa existe picaturi d-astea!

| maria999 a răspuns:

Ne exista din pacate.Insa poti folosi lentile de contact.

| CristiUcV a răspuns:

Nu,nu exista asa ceva, funda?

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Nu, din cate stiu nu exista, dar exista lentile de contact colorate [cu si fara dioptrii]
Poftim si un link http://lentiledecontact.biz/

| moko a răspuns:

Da, exista, da lentile de contact nu picaturi. funda?

| Diiiaaana a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva, dar sunt lentile de contact. O prietane de-a mea are dar zice ca nu-i prea bun pentru ca nu vezi bine cu el. Sper ca am ajutat cu ceva... big grin Funda?