| anonim_4396 a întrebat:

Exista macar o sansa ca la 15 ani culoarea ochilor sa se schimbe? M'am contrazis cu cineva pe tema asta si chiar ma intereseaza parerea altora.
In orice caz, am ochi caprui-verzui[40% caprui, 60% verzi], si in ultima vreme au inceput sa se inverzeasca din ce in ce mai tare[am observat si eu lucrul asta, si mi'au spus si multe persoane]. Nu stiu ce sa mai cred...straight face

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dot a răspuns:

E din cauza luminii happy

| Alien a răspuns:

La mine e 20% verde 20% caprui 20% maro 20% negru si 25% albastri si se schimba culoarea lor in fiecare zi!
In ultima vreme a inceput sa se inroseasca!
Nu stiu ce sa mai cred... poate este de la ei!

| Me23 Tia a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. dar la mine iarna sunt caprui 100% si vara sunt verzi 100%. in perioada asta se fac verzi.nu stiu la tine dar la mine asa e.