| CARMENCITA a întrebat:

Exista "serviciul"trezire la apel la Vodafone,Cosmote, Orange? Adica sa platesc sa ma trezeasca dimineata cum era la Romtelecom acum multi ani?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dar poti sa ti-l setezi tu sa sune telefonul mobil la o anumita ora.

| CARMENCITA explică (pentru EmaS):

De ce raspunzi daca nu sti? Rusine.

| EmaS a răspuns (pentru CARMENCITA):

Rusine tie ca nu stii sa iti pui telefonul sa sune. laughing
Cati ani ai, si de ce nu dormi la ora asta?

| CARMENCITA explică (pentru EmaS):

Intrebam pentru o doamna de 65 ani care nu stie sa puna alarma.Tu cati ani ai de nu dormi?

| EmaS a răspuns (pentru CARMENCITA):

De ce nu ii pui tu alarma?

| CARMENCITA explică (pentru EmaS):

Tu de ce crezi? Urate raspunsuri inainte de Pasti, cand e Post.Treaba ta.

| EmaS a răspuns (pentru CARMENCITA):

Poi tocmai ca tu trebuie sa o ajuti!