| FeFy` a întrebat:

Exista vreun program care sa iti pastreze toate pozele de la avatarul tau? Chiar daca ai schimbat windows-ul.big grin? Ca mi-am reformatat pc-ul si nu mai am poza la avatar. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Poti sa iti pastrezi pozele din mess daca salvezi un folder. Acel folder este: C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\IDTau
Acolo gasesti si arhiva de conversatii(daca o ai activata), daca salvezi folderul asta undeva, dai format/pui windows, si dupa il copiezi la loc aici, o sa le ai din nou(si pozele si arhiva).happy

1 răspuns:
| Definitie a răspuns:

Nu prea. Doar daca salvezi pozele pe un stick si apoi dupa ce schimbi ce schimbi le pui inapoi in pc.big grin