| BogdanitzzaAnneMarrie a întrebat:

Explicati-mi si mie cum e cu Tumblr-ul asta.
Funda!

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Păi...eu fac gif-uri pe http://makeagif.com. E foarte bun. Poţi să selectezi poze şi chiar din clipuri de pe youtube direct. Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| betty678 a răspuns:

Foarte simplu. Daca esti trist sau demoralizat, sau chiar daca esti fericit si ai tot ce iti trebuie poti intra acolo. Acolo te regasesti pe tine. Vezi oameni care simt aceleasi lucruri ca tine. Acolo gasesti alinare atunci cand iti e greu si prietenie atunci cand esti la capat de drum. E foarte usor sa iti faci prieteni. Trebuie doar sa simti putin din ceea ce simt si ceilalti. Trebuie sa comunici cu ei, sa ii asculti si sa te gandesti ca si ei au probleme asemanatoare cu ale tale. Cat despre partea tehnica... poti posta, distribui si aprecia. happy Cam atat. FUNDITZZA?

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru betty678):

Multumesc.Iti dau funda, dar cum poti face Gif-uri? Asta ma intreb puppy dog eyes
Ca vad ca gasesc numai pe tumblr puppy dog eyes, oricum Funda! c:

| betty678 a răspuns (pentru BogdanitzzaAnneMarrie):

Păi...eu fac gif-uri pe http://makeagif.com. E foarte bun. Poţi să selectezi poze şi chiar din clipuri de pe youtube direct. Sper că te-am ajutat.