| cutycy a întrebat:

Fratilor am si eu o mare problema cu cs 1, 6 nu mi se vede scrisul new game find server optziuni qiuq etc. se vad da cand dau sa-mi aleg harta sau sa intru pe server nu vad ce scriu nu imi arata nici un scris nu vad nici macar cum se numeste HARTA pe care intru am instalat si dezinstalat COUNTERU de 10 ori si tot nu merge de ce?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Inceraca sa reinstalezi cs si va merge

| DraGfirE a răspuns:

E de la windows, incearca la altcineva cs-ul si daca la dansul merge inseamna ca e de la windows happy mi s-a mai intamplat si mie.

| Batagui_Flavian_1997 a răspuns:

Intra unde ai instalat Cs-ul / in cstrike/resorce/ si stergi Gamemenu.Res
Intri in Cs Si Va Merge!