| alleks01 a întrebat:

Salut TPU

Azi am instalat CS Source si nu pot intra pe niciun server, imi da eroarea "Your version does not match the server's. Please restart the game."

Ce ar trebui sa fac? Am inteles ca ar trebui alte programe si sa fac update-uri, ei bine, ce programe, si cum fac update? straight face

multumesc

12 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nu fraierilor va spun eu de ce nu merge.de prin vara source a devenit joc total steam.adica nu poti juca online daca nu ai jocul cumparat original de pe steampowered.mai sunt cateva servere foarte rare care sunt non-steam.dar iti poti lua source Orange-box parca ii zicea si te lasa sa joci

| Delicv3nt a răspuns:

Nu mai bine iti iei alt cs? cum ar fi lant final?laughing
Da-mi add la id asta smecheras.robu@yahoo.com vreau sa vb ceva cu tine!

| Benedict_6845 a răspuns:

Posibil sa fi luat o vers beta care am gasit`o si eu pe net si nu te poti conecta pe nicaieri.

| Benedict_6845 a răspuns:

Ionutvuvuzela mai usor cu jignirile, daca tot vrei sa pari destept vezi ca ORANGE BOX este un pachet de jocuri, nu contine doar un joc si costa in jur de 20 euro cand Counter-Strike Source de pe compgames costa decat 5.99 la oferta. Cand am precizat de beta am insinuat ca are steam ( cine mai joaca cu cs luat de pe net cand e 10 euro pachetu de cs cond zero, cs 1.6 si cs source ). cand iti iei css pe source, ai 2 jocuri disponibile, css si css beta, am incercat beta`ul, m`am gandit ca e ecva nou, intr`adevar are niste chestii modificate dar nu pot intra pe nici un sv cu el. P.S. : sunt inca sv non - steam de css.

| gViNt a răspuns:

Am aceeasi problema.Versiunea de Css este mai veche. Uite niste servere care ar trebui sa iti mearga:82.79.134.98:27015; 188.173.113.153:27015

| lucianredy a răspuns:

188.173.160.36:27015 82.79.134.98:27015 incearcale si pe astea sant romanesti

| alleks01 explică:

Ok ionut, iau acum Orange-box

sper sa mearga, revin cu un nou post. merci

| alleks01 explică:

Am gasit ceva servere care imi merg, dar sunt de rusi. asta e, ma adaptez

doar unul este cu romani

multumesc oricum

| GabryeluL a răspuns (pentru alleks01):

Spune-le si mie te rog frumos!

| mario12233445566 a răspuns:

Stiu eu dc! Trebuie sa intri in joc deschizi cosola si scrii version
dupa
la urma iti arata versiunea eu am 34 adica patchul tu poate ai 78 sau poate 75 sa zic eu ei cu versiunea asta te duci pe gametracker.com dai la servers
si selectezi Counter-Strike:Source dupa la search scrii v si versiunea pe care o ai acum vei avea o lista cu servere acele servere iti merg pe cs la tinehappysper ca te-am ajutat! funda?

| JcCl_Cosmyn_1999 a răspuns:

Ba mi-am loat un program care cica nu mai ai lag si adua zi am intrat cu el si nu mai imi deschide cs e vorba de bandicam si acum si cu program si far orice cs nu imi intra in el ce fac plz help

| GabyTzu21 a răspuns:

Ba css si cs go nu o sa mearga niciodata multiplayer. trebuie sa il luati de pe steam, g2a,kinguin