| slazzer a întrebat:

Funda! Buna! Am un laptop si as dori sa ii blochez tastatura... sa NU se mai poata folosi deloc, decat tastatura externa, si asta sa intample si dupa restart. Daca as dezinstala driverul s-ar intampla ceva? se mai poate reinstala cand o sa fie cazu? De asemenea si mouse-ul! Multumesc dau funda!

3 răspunsuri:
| NAMOLOS a răspuns:

Nu te sfatui sa dezinstalezi driverul, uneori poate sa nu-ti recunoasca driverul si o sa ai probleme, dc nu incerci sa il parolezi? cel care vrea sa iti foloseasca laptopu crezi ca nu poate atasa un alt mouse? sau folosi tastatura virtuala din windows? daca vrei neaparat sa blochezi tastatura si mouse-ul intra aici http://yahoo-ya.blogspot.com/......useul.html

| slazzer explică:

Vreau doar sa nu se mai foloseasca tastatura de la laptop ci doar cea externa tongue.

| kitu2012crys a răspuns:

Pai daca vrei sa o blochezi o scoti din priza si daca ai vrea sa stergi driveru nu ai mai putea face nimic si atunci ar trebui sa ai un windows ca sa il reinstalezi nu ai cum sa blochezi tastatura decat sa o scoti din priza funda:*?